TablePress v1.5 - en to he_IL translation catalogue (458 entries)

en: %1$s by %2$s
he_IL: %1$s על ידי %2$s

en: %s (thanks to %s)
he_IL: %s  תודות ל %s

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: &#8220;Custom CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) can be used to change the styling or layout of a table.
he_IL: &#8221;הגדרות CSS &#8220; מאפשרות לשנות את הפריסה והעיצוב של הטבלה, להרחבה ראה (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>).<br />

en: &mdash; Select &mdash;
he_IL: &mdash; בחר &mdash;

en: (Mandatory if more than one table is selected.)
he_IL: (הכרחי אם נבחרו שתי טבלאות או יותר)

en: (Only needed for CSV export.)
he_IL:  (CSV נדרש רק ליצוא )

en: (no description)
he_IL: (אין תאור)

en: (no name)
he_IL: (אין שם)

en: (optional)
he_IL: (אופציונאלי)

en: , (comma)
he_IL: , (פסיק)

en: ; (semicolon)
he_IL: ; (נקודה פסיק)

en: <!-- The table with the ID %s is empty! -->
he_IL: <!--  ריקה  %s הטבלה מספר -->

en: <a href="%1$s">Support</a> is provided through the <a href="%2$s">WordPress Support Forums</a>.
he_IL: <a href="%2$s">.וורדפרס פורום תמיכה</a>ניתנת באמצעות <a href="%1$s">תמיכה</a>

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue user support and development of this <em>free</em> software &mdash; things for which I spend countless hours of my free time! Thank you very much!
he_IL: <a href="%s">תרומות</a> יאפשרו לי להמשיך ולפתח ולתמוך בתוסף <em>החינמי</em> &mdash; הזה; זהו מאמץ שמחייב שעות אינספור מזמני הפנוי! תודה רבה לך!

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
he_IL: <a href="%s">תמיכה</a> ניתן למצוא <a href="%s">בפורום התמיכה של וורדפרס</a>.

en: <em>unknown</em>
he_IL: <em>לא ידוע</em>

en: <span class="description">(recommended)</span>
he_IL: <span class="descripción">(מומלץ)</span>

en: A description of the contents of your table.
he_IL: תאור תוכן הטבלה.

en: About
he_IL: אודות

en: About TablePress
he_IL: אודות TablePress

en: Action
he_IL: פעולה

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add %s column(s)
he_IL: עמודות %s הוסף

en: Add %s row(s)
he_IL: שורות %s הוסף

en: Add New
he_IL: יצירת טבלה חדשה

en: Add New Table
he_IL: הוסף טבלה חדשה

en: Add Table
he_IL: הוסף טבלה

en: Add as new table
he_IL: הוסף טבלה חדשה

en: Add, Replace, or Append?
he_IL: להוסיף טבלה, להחליף טבלה או להוסיף לתוך טבלה קיימת?

en: Additional CSS classes for styling purposes can be entered here.
he_IL: כאן ניתן להוסיף הגדרות CSS נוספות

en: Additional parameters from the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> to be added to the JS call.
he_IL: JSניתן להוסיף כקריאת- <a href="http://www.datatables.net/"> DataTables  תיעוד</a> פרמטרים נוספים מ-.

en: Admin menu entry
he_IL: כניסה בתפריט מנהל (אדמין)

en: Advanced Editor
he_IL: תוכנת עריכה מתקדמת

en: All Tables
he_IL: כל הטבלאות

en: All tables, data, and options were deleted.
he_IL: כל הטבלאות, הנתונים והאופציות נמחקו.

en: Allan Jardine for <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,
he_IL: Allan Jardine על <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,

en: Allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
he_IL: לאפשר לגולש לשנות את מספר השורות המוצגות באמצעות עימוד.

en: Alternating Row Colors
he_IL: צבעי שורות מתחלפים.

en: Append rows to existing table
he_IL: הוסף שורות לטבלה קיימת

en: Apply
he_IL: הפעל

en: Are you really sure?
he_IL: האם אתה בטוח בטוח??

en: At first, you should add or import a table.
he_IL: בתחילה עלייך לייבא טבלה.

en: Attention!
he_IL: זהירות!

en: Attention: Further action is required to save the changes to your &#8220;Custom CSS&#8221;!
he_IL: שים לב: נדרשת פעולה נוספת לשמירת השינויים ב &#8221;הגדרות CSS &#8220;!

en: Attention: Unfortunately, an error occurred.
he_IL: לתשומת ליבך, קרתה תקלה.

en: Attention: You have enabled the usage of the DataTables JavaScript library for features like sorting, search, or pagination.
he_IL: שים לב: אפשרת את השימוש בספריית ג'אווהסקריפט DataTables לטובת תכונות כמו מיון, חיפוש ועימוד.

en: Author
he_IL: יוצר

en: Author and License
he_IL: יוצר ורשיון

en: Back to the List of Tables
he_IL: חזרה לרשימת הטבלאות

en: Be aware that for the CSV and HTML formats only the table data, but no table options are exported!
he_IL: שים לב שבפורמט CSV או HTML רק נתוני הטבלה ולא ההגדרות שלה ניתנים לייצוא.

en: Be aware that the functions of the DataTables JavaScript library will not work on tables which have combined cells.
he_IL: לא יפעלו בטבלאות שיש בהן תאים ממוזגים. DataTables JavaScript שים לב שפונקציות של ספריית

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
he_IL: פעל בזהירות! לחץ על הכפתור רק אם הינך בטוח במה שאתה עושה!

en: Because of CSS styling in your theme, the table might look different on your page!
he_IL: שונות בתבנית שלך. CSS יתכן והטבלה תיראה שונה בעמוד האתר עקב הגדרות

en: Because of this error, the table can not be edited at this time, to prevent possible further data loss.
he_IL: עקב התקלה, הטבלה לא נחסמה לעדכונים כדי למנוע אובדן מידע בהמשך.

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a>, where you will find answers to the most common questions, and search through the forums.
he_IL: בטרם תפנו בבקשת תמיכה, אנא קראו בקפידה <a href="%s">רשימת שאלות נפוצות</a>, שם תמצאו תשובות למרבית השאלות ובצעו חיפוש בפורומים לבעיה שמעסיקה אתכם.

en: Before doing this, it is highly recommended to read the <a href="%s">migration guide</a> on the TablePress website.
he_IL: לפני שתבצעו זאת, מומלץ מאוד לקרוא <a href="%s" title="Migration Guide from WP-Table Reloaded to TablePress"> הנחיות למעבר </a> (migration) שנמצא באתר TablePress.

en: Brazilian Portuguese
he_IL: פורטוגזית (ברזיל)

en: Bulk Actions
he_IL: פעולה על קבוצה

en: CSV - Character-Separated Values
he_IL:  ערכים מופרדים בפסיק CSV.

en: CSV Delimiter
he_IL: מפריד CSV

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Changes are being saved...
he_IL: השינויים נשמרים...

en: Chinese (Simplified)
he_IL: סינית

en: Chinese (Taiwan)
he_IL: סינית (טיוואן)

en: Click the &#8220;%1$s&#8221; button for the desired table to automatically insert the<br />corresponding Shortcode (%2$s) into the editor.
he_IL: בתוכנת העריכה. (%s) לקוד המקוצר <br />כדי שהטבלה המבוקשת תוכנס אוטומטית   &#8221;%s&#8220;  לחץ על כפתור

en: Click the &#8220;%s&#8221; button to insert the image.
he_IL: לחץ על כפתור  &#8221;%s&#8220; להכנסת התמונה אל התא הנבחר.

en: Click the corresponding links within the list to edit, copy, delete, or preview a table.
he_IL: לחץ על הקישורים המתאימים ברשימה לעריכה, העתקה, מחיקה או תצוגה מקדימה של טבלה.

en: Combine cells
he_IL: תאים ממוזגים

en: Combining consecutive cells within the same column is called &#8220;rowspanning&#8221;.
he_IL: &#8221;rowspanning&#8220;. מיזוג תאים שכנים באותה עמודה נקרא

en: Combining consecutive cells within the same row is called &#8220;colspanning&#8221;.
he_IL: &#8221;rowspanning&#8220;. מיזוג תאים שכנים באותה שורה נקרא

en: Connection Information
he_IL: מידע התחברות

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy &#8220;%s&#8221;
he_IL: &#8221;%s&#8220;  העתק

en: Copy Table
he_IL: העתק טבלה

en: Copy of %s
he_IL: %s  העתקה של

en: Create a ZIP archive.
he_IL: צור ארכיב ZIP.

en: Credits and Thanks
he_IL: קרדיט ותודות

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Commands
he_IL: פקודות מותאמות אישית

en: Czech
he_IL: צ'כית

en: Debug and Version Information
he_IL: מידע על הגירסה ותקלות

[ctx: Default CSV delimiter in the translated language (";", ",", or "tab")]
en: ,
he_IL: ;

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete &#8220;%s&#8221;
he_IL:  &#8221;%s&#8220; מחק

en: Delete Table
he_IL: מחיקת טבלה

en: Description
he_IL: תאור

en: Did you know? You can drag and drop rows and columns via the row number and the column title. And the arrows next to the column title can be used for sorting.
he_IL: הידעת? ניתן לגרור ולהניח שורות ועמודות באמצעות מספר השורה או כותרת העמודה. החץ ליד כותרת העמודה מיועד לביצוע מיון.

en: Do you really want to change the Table ID? All Shortcodes for this table in your pages and posts will have to be adjusted!
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשנות את מספר הזיהוי של הטבלה?  זכור לעדכן את כל ההפניות בעמודים והפוסטים לערך

en: Do you really want to delete the selected column? | Do you really want to delete the selected columns?
he_IL[0]: האם באמת הנך רוצה למחוק את העמודה המסומנת?
he_IL[1]: האם באמת הנך רוצה למחוק את העמודות המסומנות?

en: Do you really want to delete the selected row? | Do you really want to delete the selected rows?
he_IL[0]: האם באמת הנך רוצה למחוק את השורה המסומנת?
he_IL[1]: האם באמת הנך רוצה למחוק את השורות המסומנות?

en: Do you really want to delete this table? | Do you really want to delete these tables?
he_IL[0]: האם באמת הנך רוצה למחוק את הטבלה המסומנת?
he_IL[1]: האם באמת הנך רוצה למחוק את הטבלאות המסומנות?

en: Do you really want to uninstall TablePress and delete ALL data?
he_IL: האם באמת הנך רוצה להסיר את ההתקנה של TablePress ולמחוק את *כל* הנתונים?

en: Do you want to proceed and automatically turn off the usage of DataTables for this table?
he_IL: האם ברצונך להמשיך ולכבות באופן אוטומטי את השימוש ב- DataTables עבור טבלה זו?

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Donate
he_IL: תרום

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
he_IL: תרומות וציוני דרוג גבוהים יעודדו אותי להמשיך ולפתח את התוסף ולתרום שעות רבות מספור לתמיכה. כל סכום יתקבל בברכה! תודה!

en: Due to the configuration of your server, TablePress was not able to automatically save your &#8220;Custom CSS&#8221; to a file.
he_IL: שלך לקובץ &#8221;הגדרות CSS&#8220; CSS עקב הגדרות שרת האחסון שלך, המערכת לא הצליחה לשמור אוטומטית את הגדרות ה

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Dutch
he_IL: הולנדית

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that Shortcode.
he_IL: לכל טבלה יש מספר מזהה שיש לעדכנו בכל מופע של קוד מקוצר

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit &#8220;%s&#8221;
he_IL:  &#8221;%s&#8220; עריכת

en: Edit Table
he_IL: עריכת טבלה

en: Enable horizontal scrolling, to make viewing tables with many columns easier.
he_IL: אפשר גלילה רוחבית כך שניתן יהיה לצפות בטבלאות עם עמודות רבות.

en: Enable pagination of the table (viewing only a certain number of rows at a time) by the visitor.
he_IL: .אפשר לגולש שבירה לעמודים של הטבלה (בכל עמוד רק מספר שורות מהטבלה)

en: Enable sorting of the table by the visitor.
he_IL: אפשר לגולש למיין את הטבלה

en: Enable the table information display, with information about the currently visible data, like the number of rows.
he_IL: אפשר הצגת מידע על הטבלה, עם מידע על המידע שמוצג על המסך, כמו לדוגמא מספר השורות.

en: Enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
he_IL: אפשר לגולש לסנן או לחפש טבלה. יוצגו רק שורות המכילות את ביטוי החיפוש

en: English
he_IL: אנגלית

en: Enter Description here
he_IL: הכנס תאור כאן

en: Enter Table Name here
he_IL: הכנס  את שם הטבלה כאן

en: Error: Existing WP-Table Reloaded tables were not found in the database.
he_IL: שגיאה: טבלאות WP-Table Reloaded לא נמצאו בבסיס הנתונים.

en: Error: Import of ZIP files is not available on this server.
he_IL: שגיאה: יבוא קבצי ZIP אינו אפשרי על שרת האחסון הנוכחי.

en: Error: Options could not be saved.
he_IL: שגיאה: ההגדרות לא נשמרו.

en: Error: The WP-Table Reloaded Dump File could not be imported!
he_IL: שגיאה: לא ניתן לייבא את קובץ ה- Dump מתוך WP-Table Reloaded.

en: Error: The ZIP file could not be created.
he_IL: שגיאה: לא ניתן ליצור קבץ ZIP..

en: Error: The ZIP file could not be opened.
he_IL: שגיאה: לא ניתן לפתוח קבץ ZIP..

en: Error: The data for the import is invalid.
he_IL: שגיאה: הנתונים ליבוא אינם תקינים.

en: Error: The data in the ZIP file is invalid.
he_IL: שגיאה: נתוני קובץ ה- ZIP אינם תקינים.

en: Error: The export failed.
he_IL: שגיאה: פעולת היצוא נכשלה.

en: Error: The import failed.
he_IL: שגיאה: פעולת היבוא נכשלה.

en: Error: The internal data of this table is corrupted!
he_IL: שגיאה: תוכן הטבלה נהרס.

en: Error: The source for the import is invalid or could not be accessed.
he_IL: שגיאה: שם קבץ המקור ליבוא אינו תקין או שלא ניתן לגשת אל הקובץ.

en: Error: The table could not be added.
he_IL: שגיאה: לא ניתן להוסיף את הטבלה.

en: Error: The table could not be copied.
he_IL: שגיאה: לא ניתן להעתיק את הטבלה.

en: Error: The table could not be deleted.
he_IL: שגיאה: לא ניתן למחוק את הטבלה.

en: Error: The table could not be saved.
he_IL: שגיאה: לא ניתן לשמור את הטבלה.

en: Error: The tables from WP-Table Reloaded could not be imported.
he_IL: שגיאה: לא ניתן לייבא את הטבלאות מתוך WP-Table Reloaded.

en: Error: This bulk action is invalid!
he_IL: שגיאה: הפעולה המרובה הינה בלתי חוקית.

en: Error: This table could not be loaded!
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את הטבלה.

en: Error: You did not select any tables!
he_IL: שגיאה: לא נבחרה טבלה.

en: Error: You did not select what to import from WP-Table Reloaded!
he_IL: שגיאה: לא בחרת מה לייבא מתוך WP-Table Reloaded!

en: Error: You did not specify a valid table ID.
he_IL: שגיאה: לא ציינת מספר טבלה בתוקף.

en: Error: You selected to replace or append to an existing table, but did not select a table.
he_IL: שגיאה: בחרת להחליף טבלה קיימת אבל לא ציינת איזו טבלה.

en: Export &#8220;%s&#8221;
he_IL: &#8221;%s&#8220; יצוא

en: Export Format
he_IL: יצוא פורמט

en: Export Table
he_IL: יצוא טבלה

en: Export Tables
he_IL: יצוא טבלאות

en: Export a Table
he_IL: יצוא טבלה

en: Exporting a table allows you to use it in other programs, like spreadsheets applications.
he_IL: יצוא טבלה מאפשר לך להשתמש בטבלה בתוכנות נוספות כמו: גליונות אלקטרוניים (לדוגמא, אקסל), מצגות ועוד.

en: Extra CSS Classes
he_IL: הגדרות CSS נוספות

en: FAQ
he_IL: שאלות ותשובות

en: Features of the DataTables JavaScript library
he_IL: תכונות של ספריית ג'אווהסקריפט DataTables

en: File URL
he_IL: URL קובץ

en: File Upload
he_IL: העלאת קובץ

en: File on server
he_IL: קבצים על השרת

en: Finnish
he_IL: פינית

en: For advanced use only.
he_IL: לשימוש מתקדם בלבד.

en: For example, you can insert things like text, images, or links into the table, or change the used table features. You can also insert, delete, move, hide, and swap columns and rows.
he_IL: לדוגמא, ניתן להוסיף טקסט, תמונות, קישורים או לשנות את הגדרות הטבלה. ניתן גם להוסיף, למחוק, להעביר, להסתיר או להחליף שורות או עמודות.

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף:

en: For technical information, please see the <a href="%s">documentation</a>.
he_IL: מידע טכני ניתן למצוא <a href="%s">בתיעוד</a>.

en: For the JSON format, the table data and the table options are exported.
he_IL: ביצוא טבלה בפורמט JSON נתוני הטבלה וגם ההגדרות שלה מיוצאים.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
he_IL: לשם כך, לכל טבלה מוצמדת הגדרת CSS אשר ניתן לפנות אליה באמצעות סלקטורים.

en: French
he_IL: צרפתית

en: Frequently Asked Questions
he_IL: שאלות נפוצות

en: Frontend Options
he_IL: אפשרויות תצוגה באתר

en: Frontend Options influence the styling of tables in pages, posts, or text widgets, by defining which CSS code shall be loaded.
he_IL: אפשרויות תצוגה באתר משפיעות על עיצוב הטבלאות בעמודים, פוסטים או ווידג'טים, באמצעות ההגדרה איזה קוד CSS יטען.

en: German
he_IL: גרמנית

en: Go to &#8220;Plugins&#8221; page
he_IL: &#8221;%s&#8220; יצוא

en: Go to Dashboard
he_IL: לך לסרגל הכלים (Dashboard)

en: Hebrew
he_IL: עברית

en: Help and Support
he_IL: עזרה ותמיכה

en: Help on combining cells
he_IL: עזרה במיזוג תאים

en: Hi, my name is Tobias, I&#8217;m the developer of the TablePress plugin.
he_IL: אהלן, שמי הוא טוביאס (Tobias), אני המפתח של תוסף  TablePress.

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide this message
he_IL: הסתר הודעה זו.

en: Highlight a row while the mouse cursor hovers above it by changing its background color.
he_IL: השורה תודגש במעבר עכבר מעליה שיתבטא בשינוי הרקע שלה.

en: Horizontal Scrolling
he_IL: גלילה רוחבית

en: I already donated.
he_IL: כבר תרמתי.

en: I want to use TablePress in this language: %s
he_IL: שפת הממשק ב- TablePress תהיה: %s

en: ID
he_IL: מספר טבלה

en: ID %1$s: %2$s
he_IL: טבלה מספר %1$s: %2$s

en: If WP-Table Reloaded is installed on this site, the &#8220;WordPress database&#8221; option is recommended.
he_IL: אם תוסף WP-Table Reloaded מותקן באתר זה, אפשרות &#8221;בסיס נתונים וורדפרס&#8220; מומלצת.<br />

en: If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s table, isn&#8217;t that worth a coffee or two? | If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s tables, isn&#8217;t that worth a coffee or two?
he_IL[0]: אם הכל עובד והנך מרוצה מהתוצאות של ניהול טבלה %s, האין זה מצדיק רכישת כוס קפה או שתיים עבורי ?
he_IL[1]: אם הכל עובד והנך מרוצה מהתוצאות של ניהול טבלאות %s, האין זה מצדיק רכישת כוס קפה או שתיים עבורי?

en: If you choose more than one table, the exported files will automatically be stored in a ZIP archive file.
he_IL: אם נבחרו שתיים או יותר טבלאות, הקבצים המיוצאים יאוסנו אוטומטית בקובץ ZIP.

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums.
he_IL: אם אינך מוצא תשובה שם, בבקשה <a href="%s">פתח נתיב תמיכה חדש</a> בפורום התמיכה של וורדפרס.

en: If you encounter any questions or problems, please visit the <a href="%1$s">FAQ</a>, the <a href="%2$s">documentation</a>, and the <a href="%3$s">Support</a> section on the <a href="%4$s">plugin website</a>.
he_IL: אם נתקלת בבעיה או שאלה, נא בדוק <a href="%1$s">ברשימת שאלות נפוצות</a>, <a href="%2$s">בתיעוד</a>, וגם <a href="%3$s">בתמיכה</a>אשר ב-  <a href="%4$s">אתר התוסף</a>.

en: If you like the new features and enhancements, <a href="%s">giving a donation</a> towards the further support and development of TablePress is recommended. Thank you!
he_IL: אם התכונות החדשות והשיפורים מוצאים חן בעינייך אזי מומלץ מאוד, <a href="%s">מתן תרומה</a> לטובת המשך תמיכה ופיתוח התוסף TablePress. תודה רבה!

en: If you like the plugin, <a href="%1$s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
he_IL: אם התוסף מוצא חן בעינייך אזי מומלץ <a href="%1$s"><strong>להרים תרומה</strong></a>.

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>giving a donation</strong></a> is recommended.
he_IL: אם התוסף מוצא חן בעינייך אזי מומלץ <a href="%s"><strong>להרים תרומה</strong></a>.

en: If you want to import tables from another site, create a &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221; there and upload it below, after choosing &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221;.
he_IL: כדי לייבא טבלאות מאתר אחר, צור קובץ  &#8221;WP-Table Reloaded Dump File&#8220; באתר האחר  וטען אותו כאן למטה, לאחר שסימנת בחירה של &#8221;WP-Table Reloaded Dump File&#8220;.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a Template Tag function.
he_IL: אם ברצונך להציג את הטבלאות במקום אחר בתבנית שלך, ניתן להשתמש בפונקציית תג. (Template Tag function)

en: Import Format
he_IL: יבוא פורמט

en: Import Source
he_IL: יבוא מקור

en: Import Tables
he_IL: יבוא טבלאות

en: Import a Table
he_IL: יבוא טבלה

en: Import all tables and their settings from WP-Table Reloaded.
he_IL: WP-Table Reloaded-יבוא כל הטבלאות וההגדרות שלהן מ

en: Import data
he_IL: יבוא נתונים

en: Import from WP-Table Reloaded
he_IL: יבוא טבלאות מ-WP-Table Reloaded

en: Import of HTML files is not available on your server.
he_IL: יבוא קבצי HTML אינו אפשרי על השרת שלך.

en: Import styling
he_IL: יבוא עיצוב

en: Import tables
he_IL: יבוא טבלאות

en: Import your tables from WP-Table Reloaded
he_IL: WP-Table Reloaded יבוא טבלאות מ

en: Imported from Manual Input
he_IL: יבוא מקלט ידני

en: In the User Options, every TablePress user can choose the position of the plugin in his WordPress admin menu, and his desired plugin language.
he_IL: באפשרויות המשתמש, כל משתמש TablePress  יכול לבחור את מיקום התוסף בתפריט ניהול אתר הוורדפרס שלו, וכן את שפת התוסף.

en: Info
he_IL: מידע

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
he_IL:  מידע על סלקטורים CSS ניתן למצוא ב <a href="%s">תיעוד</a>.<br />

en: Insert
he_IL: הוסף

en: Insert Image
he_IL: הכנס תמונה

en: Insert Link
he_IL: הכנס קישור

[ctx: Insert Link dialog]
en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

[ctx: Insert Link dialog]
en: Add Link
he_IL: הוסף קישור

[ctx: Insert Link dialog]
en: Insert/edit link
he_IL: הוספה/עריכת קישור

[ctx: Insert Link dialog]
en: Link Text
he_IL: קישור טקסט

[ctx: Insert Link dialog]
en: No matches found.
he_IL: לא נמצאו התאמות.

[ctx: Insert Link dialog]
en: Update
he_IL: עדכון

en: Insert Shortcode
he_IL: הכנס קוד מקוצר (שורטקוד)

en: Insert a Table from TablePress
he_IL: TablePress-הכנס לטבלה מ

en: Insert into Table
he_IL: הכנס לתוך טבלה

en: It is licensed as Free Software under GNU General Public License 2 (GPL 2).
he_IL: רשיון לשימוש חופשי בתוכנה בהתאם לרשיון הציבורי הכללי של גנו 2 (GPL 2).

en: It is recommended that you create a backup of the tables (by exporting the tables in the JSON format), in case you later change your mind.
he_IL: מומלץ ורצוי ליצור גיבוי של הטבלאות (ע"י יצוא הטבלאות בפורמט JSON), למקרה שתתחרט אחר כך.

en: It is strongly recommended that you switch from WP-Table Reloaded to TablePress, which not only fixes many problems, but also has more and better features than WP-Table Reloaded.
he_IL: מומלץ מאוד שתעבור מ- WP-Table Reloaded אל TablePress תוסף שמכיל תיקוני באגים רבים וכן תכונות חדשות ומשופרות שאין ולא יהיו בתוסף  WP-Table Reloaded.

en: Italian
he_IL: איטלקית

en: Japanese
he_IL: יפנית

en: Last Modified
he_IL: עודכן לאחרונה

en: Last Modified By
he_IL: עודכן לאחרונה ע"י

en: Latvian
he_IL: ליטואנית

en: List of Tables
he_IL: רשימת טבלאות

en: Load these &#8220;Custom CSS&#8221; commands to influence the table styling:
he_IL: טען &#8221;הגדרות CSS&#8220; כדי לשנות את עיצוב הטבלה כרצונך.

en: Manual Input
he_IL: קלט ידני

en: More Information and Documentation
he_IL: עוד מידע ותיעוד

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%1$s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
he_IL: ניתן למצוא מידע נוסף אודות TablePress <a href="%1$s">התוסף באתר</a>התוסף  או בעמוד <a href="%s">ברשימת התוספים הרשמית של וורדפרס</a>.

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
he_IL:  ניתן למצוא מידע נוסף אודות התוסף <a href="%s">באתר התוסף</a> או בעמוד התוסף <a href="%s">ברשימת התוספים של וורדפרס</a>.

en: No problem! I still hope you enjoy the benefits that TablePress adds to your site. If you should change your mind, you&#8217;ll always find the &#8220;Donate&#8221; button on the <a href="%s">TablePress website</a>.
he_IL: אין בעיה! אני עדיין מקווה שנהנית מהיתרונות שתוסף TablePress  מוסיף לאתרך.  אם תשנה את דעתך, תמיד תוכל למצוא את כפתור &#8220;התרומה&#8221; <a href="%s">TablePress באתר</a>.

en: No tables found.
he_IL: לא נמצאו טבלאות

en: No, thanks. Don&#8217;t ask again.
he_IL: לא תודה.  אל תשאל שוב.

en: Note: Support for ZIP file creation seems not to be available on this server.
he_IL: לתשומת לבך: השרת אינו תומך ביצירת קבצי זיפ. ZIP

en: Notice: Not all selected tables could be copied!
he_IL: שים לב: לא כל הטבלאות שנבחרו הועתקו!

en: Notice: Not all selected tables could be deleted!
he_IL: שים לב: לא היה ניתן להעתיק את כל הטבלאות שנבחרו !!

en: Number of Columns
he_IL: מספר העמודות

en: Number of Rows
he_IL: מספר השורות

en: On this screen, you can edit the content and structure of the table with the ID %s.
he_IL: במסך זה ניתן לערוך את תוכן ומבנה טבלה מספר %s.

en: Options saved successfully, but &#8220;Custom CSS&#8221; was not saved to file.
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה, אבל &#8221;הגדרות CSS&#8220; לא נשמרו לקובץ.

en: Options saved successfully.
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה

en: Other Actions
he_IL: פעולות אחרות

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Pagination Length Change
he_IL: אורך העמודים השתנה

en: Please also ask him to delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files from the server.
he_IL: אנא בקש ממנו למחוק את קבצי  &#8221;הגדרות CSS&#8220; של TablePress מהשרת.

en: Please click into the cell that you want to add a link to.
he_IL: נא לבחור (להקליק) על התא שברצונך להוסיף אליו קישור

en: Please click into the cell that you want to add an image to.
he_IL: נא לבחור (להקליק) על התא שברצונך להוסיף אליו תמונה

en: Please click into the cell that you want to edit using the &#8220;Advanced Editor&#8221;.
he_IL: &#8221;העורך המתקדם&#8220;.  נא לבחור (להקליק) על התא שברצונך ללערוך באמצעות

en: Please follow the <a href="%s">migration guide</a> to move your tables and then deactivate WP-Table Reloaded!
he_IL: נא לעקוב אחר <a href="%s" title"Migration Guide from WP-Table Reloaded to TablePress">הנחיות למעבר</a> כדי להעביר את הטבלאות ואז לכבות את WP-Table Reloaded!

en: Please note that invalid CSS code will be stripped, if it can not be corrected automatically.
he_IL: שים לב: במקרה של קוד CSS לא תקין, התוסף יסיר אותו בלבד אם לא יהיה ניתן לתקנו באופן אוטומטי.

en: Please provide this information in bug reports and support requests.
he_IL: נא לספק את המידע הנ"ל בכל דיווח על באג או בבקשת עזרה.

en: Please rate and review the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
he_IL: נא דרג וכתוב על התוסף <a href="%s"> במאגר התוספים של וורדפרס. </a>.

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
he_IL: למידע נוסף נא קרא <a href="%s">הכרזת גירסה</a>

en: Please see the <a href="%s">TablePress FAQ page</a> for further instructions.
he_IL: למידע נוסף נא קרא <a href="%s">הכרזת גירסה</a> להנחיות נוספות.

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
he_IL: לרשימת הסלקטורים ודוגמאות לעיצוב, נא ראה <a href="%s">התיעוד</a>

en: Plugin Language
he_IL: שפת התוסף

en: Plugin Options
he_IL: אפשרויות התוסף

en: Plugin Purpose
he_IL: מטרת התוסף

en: Plugin page
he_IL: עמוד התוסף

en: Polish
he_IL: פולנית

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Print Table Description
he_IL: הדפס תאור הטבלה

en: Print Table Name
he_IL: הדפס את שם הטבלה

en: Proceed without saving &#8220;Custom CSS&#8221; to a file
he_IL: לקובץ &#8221;CSS  הגדרות&#8220;  המשך ללא שמירת

en: Proceed without saving a file
he_IL: המשך ללא שמירת הקובץ

en: Regularly exporting tables is also recommended as a backup of your data.
he_IL: יצוא טבלאות בפרקי זמן מחזוריים מומלץ כאמצעי לגיבוי הנתונים.

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
he_IL: חזור על הפעולה כדי להוסיף את מילת המפתח לכל התאים שיהיו מחוברים.

en: Replace existing table
he_IL: החלף טבלה קיימת

en: Row Hover Highlighting
he_IL: הדגשת שורה במעבר עכבר

en: Russian
he_IL: רוסית

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Saving failed
he_IL: השמירה נכשלה

en: Saving successful
he_IL: השמירה הצליחה

en: Search Tables
he_IL: חיפוש טבלאות

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he_IL:  &#8221;%s&#8220; תוצאות חיפוש עבור:

en: Search/Filtering
he_IL: חיפוש/סינון

en: Select Bulk Action
he_IL: בחר פעולה על קבוצה

en: Select all
he_IL: בחר הכל

en: Select file
he_IL: בחר קובץ

en: Selected columns
he_IL: עמודות נבחרות

en: Selected rows
he_IL: שורות נבחרות

en: Serbian
he_IL: סרבית

en: Server Path to file
he_IL: שם הקובץ בשרת האחסון

en: Shortcode
he_IL: קוד מקוצר (שורטקוד)

en: Show
he_IL: הצג

en: Show %s rows per page.
he_IL: שורות בעמוד. %s הצג

en: Show Shortcode
he_IL: הצג קוד מקוצר

en: Show a preview of &#8220;%s&#8221;
he_IL:  &#8221;%s&#8220; הצג תצוגה מקדימה של

en: Show the table description %s the table.
he_IL: הצג תאור הטבלה %s .

en: Show the table name %s the table.
he_IL: הצג שם הטבלה %s.

en: Sincerly, Tobias
he_IL: תודה, טוביאס

en: Slovak
he_IL: סלובאקית

en: Sort ascending
he_IL: מיון עולה

en: Sort descending
he_IL: מיון יורד

en: Sorting
he_IL: מיון

en: Spanish
he_IL: ספרדית

en: Special Thanks go to:
he_IL: תודות מיוחדות ל:

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Support TablePress with your donation!
he_IL: בעזרת תרומתך  TablePress -תמיכה ב

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
he_IL:  תמוך בתוסף באמצעות <a href="%s">תרומה</a>!

en: Sure, I&#8217;ll buy you a coffee and support TablePress!
he_IL: TablePress! - כמובן שאני אקנה לך קפה ואתמוך ב

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table Content
he_IL: תוכן הטבלה

en: Table Foot Row
he_IL: שורה התחתית בטבלה

en: Table Head Row
he_IL: שורת כותרת הטבלה

en: Table ID
he_IL: מספר הטבלה

en: Table Information
he_IL: מידע על הטבלה

en: Table Manipulation
he_IL: פעולות על הטבלה

en: Table Name
he_IL: שם הטבלה

en: Table Options
he_IL: אפשרויות הטבלה

en: Table cells can span across more than one column or row.
he_IL: תאים בטבלה המתפרשים על יותר משורה או עמודה.

en: Table to replace or append to
he_IL: טבלה להחלפה או להוספה לתוכה

en: TablePress Feature: Import from WP-Table Reloaded
he_IL: WP-Table Reloaded-יבוא מ :TablePress תכונת

en: TablePress Feature: Moving rows and columns
he_IL: תכונת TablePress: ניתן להעביר שורות ועמודות

en: TablePress Help
he_IL: TablePress עזרה

en: TablePress Table
he_IL: טבלת TablePress

en: TablePress allows you to create and manage tables in the admin area of WordPress.
he_IL: TablePress מאפשר ליצור ולנהל טבלאות במסכי הניהול של וורדפרס.

en: TablePress can import tables from existing data, like from a CSV, XLS, or XLSX file from a spreadsheet application (e.g. Excel), an HTML file resembling a webpage, or its own JSON format.
he_IL: ניתן ליבא טבלאות קיימות בפורמט כמו CSV מגליון אלקטרוני ( אקסל ) או HTML או בפורמט JSON.

en: TablePress enables you to create and manage tables in your posts and pages, without having to write HTML code, and it adds valuable functions for your visitors.
he_IL: Tablepress מאפשרת יצירה וניהול של טבלאות בעמודים ובפוסטים, ללא צורך בקוד HTML, ומאפשרת יכולות בעלות ערך לגולשים.

en: TablePress has several options which affect the plugin&#8217;s behavior in different areas.
he_IL: לתוסף TablePress יש מספר אופציות המשפיעות על התנהגות התוסף בתחומים שונים.

en: TablePress shall be shown in this section of my admin menu: %s
he_IL: TablePress יוצג באזור זה של ממשק הניהול: %s

en: TablePress was uninstalled successfully.
he_IL: הסרת התקנה TablePress הסתיימה בהצלחה.

en: Tables
he_IL: טבלאות

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
he_IL: ניתן לעצב טבלאות ע"י הגדרות CSS.

en: Tables may contain text, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
he_IL: טבלאות יכולות להכיל טקסט, מספרים ואפילו HTML (למשל כדי לכלול תמונות או קישורים)

en: Tables to Export
he_IL: טבלאות לייצוא

en: Thank you for updating to TablePress %s!
he_IL: תודה שהשתמשת ב-  TablePress %s!

en: Thank you for using <a href="https://tablepress.org/">TablePress</a>.
he_IL: תודה שהשתמשת ב <a href="https://tablepress.org/">TablePress</a>.

en: Thank you for using TablePress for the first time!
he_IL: תודה שהשתמשת ב TablePress  בפעם הראשונה.

en: Thank you to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
he_IL: תודה לכל התורמים, התומכים, וכל העושים במלאכה שעוזרים לפיתוח ושיפור התוסף!

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of TablePress!
he_IL: תודה רבה! תרומתך מאוד מוערכת. בזכותך נוכל להמשיך לפתח את התוסף.

en: Thanks for using it! You&#8217;ve installed TablePress over a month ago.
he_IL: תודה שהשתמשת בתוסף!  התקנת אותו לפני למעלה מחודש.

en: Thanks to the translators:
he_IL: תודה למתרגמים:

en: The Media Library will open, where you can select or upload the desired image or enter the image URL.
he_IL: ספריית המדיה תפתח ואז ניתן לבחור בתמונה הרצויה או ניתן לבחור תמונה מהאינטרנט באמצעות כתובת URL.

en: The Table ID &#8220;0&#8221; is not supported. Please enter a different Table ID!
he_IL: טבלה מספר &#8220;0&#8221; אינה נתמכת. נא לספק מספר טבלה חלופי.

en: The Table ID can only consist of letters, numbers, hyphens (-), and underscores (_).
he_IL: מספר מזהה לטבלה יכול להכיל אותיות, ספרות, מכף (-) או קו תחתי (_).

en: The Table ID field can not be empty. Please enter a Table ID!
he_IL: שדה מספר הטבלה לא יכול להיות ריק.

en: The Table Preview could not be loaded.
he_IL: לא ניתן לתת תצוגה מקדימה של הטבלה.

en: The Table Preview is being loaded...
he_IL: הטבלה לתצוגה מקדימה נטענת...

en: The WP-Table Reloaded &#8220;Custom CSS&#8221; was imported successfully.
he_IL: WP-Table Reloaded  &#8221;קוד CSS מותאם&#8220; יובא בהצלחה.

en: The background colors of consecutive rows shall alternate.
he_IL: צבעי הרקע של שורות עוקבות יתחלפו לסירוגין.

en: The changes to this table were not saved yet and will be lost if you navigate away from this page.
he_IL: השינויים בטבלה לא נשמרו עדיין והם יאבדו אם תעזוב את דף זה.

en: The copied table has the table ID &#8220;%s&#8221;.
he_IL: הטבלה המועתקת בעלת מספר מזהה  &#8220;%s&#8221;.

en: The entered value in the field &#8220;Extra CSS classes&#8221; is invalid.
he_IL: הערך שסופק בשדה  &#8221;הגדרות CSS נוספות &#8220; אינו מספר.

en: The entered value in the field &#8220;Pagination Entries&#8221; is not a number.
he_IL: הערך שסופק בשדה  &#8220;מספר השורות לעימוד&#8221; אינו מספר.

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not available or visible in this preview!
he_IL: תכונות ספריית ג'אווהסקריפט DataTables  גם הן אינן זמינות או נראות בתצוגה מקדימה זו!

en: The first row of the table is the table header.
he_IL: השורה הראשונה בטבלה היא "שורת כותרת" של הטבלה.

en: The following error was registered: <code>%s</code>.
he_IL: השגיאה הבאה נרשמה: <code>%s</code>.

en: The imported file contains errors:
he_IL: הקובץ המיובא מכיל שגיאות:

en: The internal data of table &#8220;%1$s&#8221 (ID %2$s) is corrupted.
he_IL: המידע בתוך הטבלה  &#8220;%1$s&#8221 (ID %2$s) נהרס.

en: The last row of the table is the table footer.
he_IL: השורה האחרונה בטבלה היא "שורת כותרת תחתית" של הטבלה.

en: The name or title of your table.
he_IL: שם או כותרת הטבלה.

en: The number of columns in your table.
he_IL: מספר העמודות בטבלה.

en: The number of rows in your table.
he_IL: מספר השורות בטבלה.

en: The plugin ships with default CSS stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other stylesheets.
he_IL: התוסף מסופק עם קבצי CSS (כברירת מחדל), אשר ניתן להתאימם או להחליפם בקוד שמתאים לעיצוב שלך.

en: The preview could not be loaded.
he_IL: לא ניתן היה לטעון תצוגה מקדימה.

en: The table could not be loaded.
he_IL: לא ניתן היה לטעון את הטבלה

en: The table was added successfully.
he_IL: הטבלה נוספה בהצלחה.

en: The table was copied successfully. | The tables were copied successfully.
he_IL[0]: הטבלה הועתקה בהצלחה.
he_IL[1]: הטבלאות הועתקו בהצלחה.

en: The table was deleted successfully. | The tables were deleted successfully.
he_IL[0]: הטבלה נמחקה.
he_IL[1]: הטבלאות נמחקו.

en: The table was imported successfully from WP-Table Reloaded.
he_IL: הטבלה מתוסף  WP-Table Reloaded יובאה בהצלחה.

en: The table was imported successfully.
he_IL: הטבלה יובאה בהצלחה

en: The table was saved successfully, and the table ID was changed.
he_IL: הטבלה נשמרה בהצלחה ומספר הטבלה השתנה.

en: The table was saved successfully, but the table ID could not be changed!
he_IL: הטבלה נשמרה בהצלחה אבל מספר הטבלה לא השתנה!

en: The table was saved successfully.
he_IL: הטבלה נשמרה בהצלחה

en: The tables were imported successfully from WP-Table Reloaded.
he_IL: WP-Table Reloaded. -  הטבלאות יובאו בהצלחה מתוסף

en: The tables were imported successfully.
he_IL: הטבלאות יובאו בהצלחה

en: The value for the number of columns is invalid!
he_IL: הערך למספר העמודות אינו תקין!

en: The value for the number of rows is invalid!
he_IL: הערך למספר השורות אינו תקין!

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting, deleting, moving, or swaping rows or columns or sorting them) and select specific table features like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
he_IL: ביכולתך לערוך את הנתונים או לשנות את מבנה הטבלה שלך (כמו להוסיף, למחוק, להעביר או להחליף בין שורות או עמודות או למיין אותן) וגם לבחור תכונות טבלה מיוחדות כמו צבעים מתחלפים לשורות או האם להדפיס את שם הטבלה או התאור שלה.

en: These features and options are only available, when the &#8220;%1$s&#8221; checkbox in the &#8220;%2$s&#8221; section is checked.
he_IL: יכולות ואפשרויות אלה זמינות רק כאשר האופציה &#8221;%1$s&#8220; אשר ב-  &#8221;%2$s&#8220;  מסומנת.

en: This field can only contain letters, numbers, spaces, hyphens (-), and underscores (_).
he_IL: השדה יכול להכיל רק אותיות, ספרות, רווחים, מכפים (-) וקווים תחתיים (_).

en: This field must contain a positive number.
he_IL: שדה זה חייב להכיל ערך מספר חיובי.

en: This is NOT the place to enter <a href="%s">Custom CSS</a> code!
he_IL: אין להכניס כאן קוד <a href="%s">CSS</a>!

en: This is a list of all available tables.
he_IL: רשימת כל הטבלאות הזמינות.

en: This is a list of your tables.
he_IL: זו היא רשימת כל הטבלאות במערכת.

en: This is a preview of your table.
he_IL: תצוגה מקדימה של הטבלה.

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, HTML, JSON, XLS, or XLSX file.
he_IL: המשמעות היא שהתוסף ייצור טבלה ריקה עבורך או שתטען טבלה קיימת בפורמט CSV, HTML או JSON.

en: This plugin was written and developed by <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.
he_IL: התוסף פותח ע"י <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.

en: Those will ask you for the necessary information and and corresponding HTML code will be added to the cell automatically.
he_IL: בהתאם למידע שיסופק קוד HTML מתאים יוכנס לתא המתאים בטבלה.

en: To add a new table, enter its name, a description (optional), and the number of rows and columns into the form below.
he_IL: להוספת טבלה חדשה, יש לתת לה שם, תאור (לא הכרחי אבל כדאי) ומספר השורות והעמודות בשדות בעמוד זה.

en: To combine adjacent cells in a column, add the keyword <code>#rowspan#</code> to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
he_IL: כדי למזג תאים צמודים בעמודה, יש להוסיף מילת קוד <code>#rowspan#</code> אל התא מתחת לתא עם התוכן למיזוג באמצעות הכפתור המתאים.

en: To combine adjacent cells in a row, add the keyword <code>#colspan#</code> to the cell to the right of the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
he_IL: כדי למזג תאים צמודים בשורה, יש להוסיף מילת קוד <code>#colspan#</code> אל התא מימין לתא עם התוכן למיזוג באמצעות הכפתור המתאים.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
he_IL: כדי למזג תאים בעמודה, יש להקליק על התא שמתחת לתא המכיל את התוכן למיזוג.

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
he_IL: כדי למזג תאים בשורה, יש להקליק על התא שמימין לתא המכיל את התוכן למיזוג.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons.
he_IL: יש להשתמש בכפתורים המתאימים כדי להוסיף לתא קישור או תמונה.

en: To embed this table into a post or page, use this Shortcode:
he_IL: כדי להציג טבלה בפוסט או עמוד יש להשתמש בקוד המקוצר:

en: To export, select the tables and the desired export format.
he_IL: ליצוא, בחר את הטבלה והפורמט הרצויים.

en: To import a table, select and enter the import source in the following form.
he_IL: ליבוא טבלה, בחר את המקור לטבלה בטופס שלהלן.

en: To import all tables from a WP-Table Reloaded installation, choose the relevant import source below.
he_IL: ליבוא כל הטבלאות מהתקנת WP-Table Reloaded, בחר בהמשך את המקור הרלוונטי לייבוא.

en: To insert a table into a page, post, or text widget, copy its Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
he_IL: כדי להכניס טבלה לעמוד, פוסט או ווידג'ט מסוג טקסט יש להעתיק את הקוד המקוצר (Shortcode) %s ולהדביק אותו במקום הרצוי בעזרת תוכנת העריכה.<br />

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
he_IL: כדי להכניס טבלה לעמוד, פוסט או ווידג'ט מסוג טקסט יש להעתיק את הקוד המקוצר (Shortcode) %s ולהדביק אותו במקום הרצוי בעזרת תוכנת העריכה.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it into the editor.
he_IL: כדי להכניס טבלה לעמוד, פוסט או ווידג'ט מסוג טקסט יש להעתיק את הקוד המקוצר (Shortcode) %s ולהדביק אותו במקום הרצוי בעזרת תוכנת העריכה.

en: To proceed without trying to save the &#8220;Custom CSS&#8221; to a file, click the button below.
he_IL: להמשך ללא שמירה של &#8221; CSS& מותאם #8220; לקובץ, לחץ על הכפתור למטה.

en: To try again with the same method that you use for updating plugins or themes, please fill out the &#8220;%s&#8221; form below.
he_IL: כדי לנסות שוב באותה דרך בה הנך משתמש לעדכון תוספים או תבניות, יש למלא בבקשה את &#8221;%s&#8220; הטופס בהמשך.

en: To use the Table Manipulation features, JavaScript needs to be enabled in your browser.
he_IL: יש לאפשר הרצת קוד ג'אווהסקיפט כדי שניתן יהי להפעיל את פעולות העריכה על טבלאות.

en: Tobias Bäthge
he_IL: טוביאס בתגה

en: Tobias Bäthge, developer of TablePress
he_IL: Tobias Bäthge, מפתח של TablePress

en: Top-Level (bottom)
he_IL: רמה עליונה (תחתית)

en: Top-Level (middle)
he_IL: רמה עליונה (אמצע)

en: Top-Level (top)
he_IL: רמה עליונה (למעלה)

en: Try to automatically convert the &#8220;Custom CSS&#8221; code from the &#8220;Plugin Options&#8221; screen of WP-Table Reloaded.
he_IL: נסה להמיר בצורה אוטומטית את &#8221;קוד CSS מותאם&#8220; ישירות &#8221;ממסך התוסף &#8220; של  WP-Table Reloaded.

en: Turkish
he_IL: טורקית

en: Ukrainian
he_IL: אוקראינית

en: Unfortunately, these can not be used in tables with combined cells.
he_IL: לצערינו זה לא נתמך ולא ניתן להשתמש בטבלאות עם תאים ממוזגים.

en: Uninstall TablePress
he_IL: הסרת התקנת TablePress

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all TablePress tables and options from the database.
he_IL: הסרת התוסף <strong>תמחק לצמיתות</strong> את כל הטבלאות וההגדרות של TablePress מבסיס הנתונים של האתר.

en: Usage
he_IL: אופן השימוש בתוסף

en: Use DataTables
he_IL:  DataTables שימוש

en: Use the following features of the DataTables JavaScript library with this table:
he_IL: בטבלה זו, השתמש בתכונות הבאות של ספריית DataTables JavaScript:

en: User Options
he_IL: אפשרויות המשתמש

en: WP-Table Reloaded Dump File
he_IL: קובץ WP-Table Reloaded Dump

en: Welcome!
he_IL: ברוכים הבאים!

en: WordPress Default (currently %s)
he_IL:  ברירת המחדל של וורדפרס (%s)

en: WordPress database
he_IL: בסיס נתונים וורדפרס

en: XLS - Microsoft Excel 97-2003 (experimental)
he_IL: XLS - מיקרוסופט אקסל 97-2003 (נסיוני)

en: XLSX - Microsoft Excel 2007-2013 (experimental)
he_IL: XLSX - מיקרוסופט אקסל 2007-2013 (נסיוני)

en: You are now seeing the copied table, which has the table ID &#8220;%s&#8221;.
he_IL: הינך צופה בהעתק טבלה שמספר המזהה שלה הוא &#8220;%s&#8221;.

en: You can also choose to import it as a new table, to replace an existing table, or to append the rows to an existing table.
he_IL: ניתן לבחור לייבא טבלה ולהוסיפה כטבלה חדשה או להחליפה בטבלה קיימת, או להוסיף שורות לטבלה קיימת..

en: You can also click the &#8220;%s&#8221; button in the editor toolbar to select and insert a table.
he_IL: ביכולתך להקליק על כפתור &#8221;%s&#8220; בתוכנת העריכה ולבחור הוספת טבלה.

en: You can also import existing tables from the WP-Table Reloaded plugin below.
he_IL: ביכולתך לייבא טבלאות מתוסף WP-Table Reloaded בחלקו השני של עמוד זה.

en: You can always change the name, description, and size of your table later.
he_IL: תמיד תוכל לשנות שם, תאור וגודל של הטבלה.

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
he_IL:  ניתן לקבל דוגמאות לעיצוב טבלאות בקישור <a href="%s">שאלות ותשובות</a>.

en: You can import multiple tables by placing them in a ZIP file.
he_IL: ניתן לייבא מספר טבלאות על ידי אריזתן יחד בקובץ ZIP.

en: You can import your existing tables and &#8220;Custom CSS&#8221; from WP-Table Reloaded into TablePress.
he_IL: ניתן ליבא טבלאות כמו גם &#8221;קוד CSS &#8220; מתוסף  WP-Table Reloaded לתוך TablePress.

en: You can not add colspan to the first column!
he_IL: לא ניתן להוסיף הוראת מיזוג לתא העליון בעמודה!

en: You can not add rowspan to the first row!
he_IL: לא ניתן להוסיף הוראת מיזוג לתא הראשון בשורה.

en: You can not connect cells into the table head row!
he_IL: לא ניתן לקשור תאים בשורת כותרת הטבלה!

en: You can not connect cells out of the table foot row!
he_IL: לא ניתן לקשור תאים מחוץ לשורה התחתית בטבלה!

en: You can not delete all table columns!
he_IL: לא ניתן למחוק את כל עמודות הטבלה!

en: You can not delete all table rows!
he_IL: לא ניתן למחוק את כל שורות הטבלה!

en: You can select multiple tables by holding down the &#8220;Ctrl&#8221; key (Windows) or the &#8220;Command&#8221; key (Mac).
he_IL: ניתן לבחור מספר טבלאות על ידי לחיצה ממושכת על כפתור &#8221;Ctrl&#8220; (חלונות) או כפתור &#8221;Command&#8220; (מק).

en: You can then enter the Link URL and Text or choose an existing page or post.
he_IL: ניתן להכניס קישור URL וטקסט או לבחור עמוד או פוסט קיימים.

en: You can then show the tables in your posts, on your pages, or in text widgets by using a Shortcode.
he_IL:  ניתן להציג את הטבלה בפוסטים או עמודים שלך או בווידג'טים באמצעות קוד מקוצר.

en: You did not select any columns!
he_IL: לא נבחרו עמודות!

en: You did not select any rows!
he_IL: לא נבחרו שורות!

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he_IL: אין לך הרשאות גישה לעמוד זה.

en: You have activated the plugin WP-Table Reloaded, which can not be used together with TablePress.
he_IL: הפעלת את תוסף WP-Table Reloaded שלא ניתן להשתמש בו יחד עם תוסף TablePress.

en: You may insert a table into a post or page here.
he_IL: כאן תוכל להכניס טבלה לפוסט או עמוד.

en: You may now also delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files in the <code>wp-content</code> folder.
he_IL: הינך יכול גם למחוק את &#8221;הגדרות CSS&#8220; של TablePress במחיצת התוסף שנמצאת <code>wp-content/plugins</code>.

en: You may now ask the network admin to delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the server, if no other site in the network uses it.
he_IL: ניתן עכשיו לבקש ממנהל הרשת למחוק את מחיצת התוסף <code>tablepress</code> מהשרת,  אם אין אתר אחר ברשת שמשתמש בו.

en: You may now manually delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the <code>plugins</code> directory on your server or use the &#8220;Delete&#8221; link for TablePress on the WordPress &#8220;Plugins&#8221; page.
he_IL: אתה יכול למחוק ידנית את מחיצת התוסף <code>tablepress</code> ממחיצת התוספים <code>plugins</code> אשר על השרת שלך או להשתמש בקישור &#8221;Delete&#8220; עבור TablePress שנמצא בעמוד &#8220;התוספים&#8221; של וורדפרס.

en: You should <a href="%s">add</a> a table to get started!
he_IL: עלייך <a href="%s">להוסיף</a> טבלה כדי להתחיל!

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
he_IL: עלייך <a href="%s">להוסיף</a> או <a href="%s">לייבא</a> טבלה כדי להתחיל!

en: You should <a href="%s">import</a> a table to get started!
he_IL: עלייך <a href="%s">לייבא</a> טבלה כדי להתחיל!

en: You should add or import a table on the TablePress screens to get started!
he_IL: עליך להוסיף או לייבא טבלה על מסכי TablePress כדי להתחיל!

en: You will manually need to remove the plugin&#8217;s files from the plugin folder afterwards.
he_IL: תיאלץ לאחר מכן למחוק את קבצי התוסף ידנית ממחיצת התוסף.

en: Your &#8220;Custom CSS&#8221; will then be loaded inline.
he_IL: &#8221;קוד ה- CSS שלך&#8220; יטען אז און-ליין.

en: Your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files have been deleted automatically.
he_IL: קבצי  &#8221; התאמת CSS &#8220; של TablePress נמחקו בהצלחה.

en: ZIP file
he_IL: קובץ ZIP

en: \t (tabulator)
he_IL: \t (טאב)

en: above
he_IL: מעל

en: below
he_IL: למטה

[ctx: bulk action]
en: Copy
he_IL: העתק

[ctx: bulk action]
en: Delete
he_IL: מחק

[ctx: bulk action]
en: Export
he_IL: יצוא

[ctx: button]
en: Download Export File
he_IL: הורדת קובץ יצוא

[ctx: button]
en: Import
he_IL: יבוא

[ctx: button]
en: Import from WP-Table Reloaded
he_IL: יבוא טבלאות מ-WP-Table Reloaded

en: in a column (rowspan)
he_IL: בעמודה (rowspan)

en: in a row (colspan)
he_IL: בשורה (colspan)

[ctx: navigation bar]
en: Export
he_IL: יצוא

[ctx: navigation bar]
en: Import
he_IL: יבוא

[ctx: row action]
en: Export
he_IL: יצוא
