WPML_EXPORT - en to uk translation catalogue (240 entries)

en: %d new translation was added.
uk: Додано %d новий переклад.

en: %d new translations were added.
uk: Додано %d нових перекладів.

en: %d translation was updated.
uk: Оновлено %d переклад.

en: %d translations were updated.
uk: Оновлено %d перекладів.

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
uk: %s коротких заголовків помічено перекладеними, але перекладів немає

en: (original)
uk: (оригінал)

en: -- Please select --
uk: -- Виберіть --

en: .po file:
uk: .po-файл:

en: = Your theme was scanned for texts =
uk: = Тему перевірено на наявність текстів =

en: Active
uk: Активний

en: Add selected strings
uk: Додати вибрані рядки

en: Add the new translations.
uk: Додати нові переклади.

en: All domains
uk: Усі домени

en: All strings
uk: Усі рядки

en: All strings are up to date.
uk: Усі рядки оновлено.

en: Also create translations according to the .po file
uk: Також створити переклади на основі .po-файлу

en: Also include translations
uk: Також додати переклади

en: Apply
uk: Застосувати

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
uk: Видалити ці пакети?
    Їхні рядки та переклади також буде видалено.

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
uk: Справді видалити ці рядки?
    Їх переклади також буде видалено.

en: Auto register strings for translation
uk: Автоматично реєструвати рядки на переклад

en: Auto-download WordPress translations
uk: Автоматично завантажувати переклади WordPress

en: Auto-register strings always
uk: Завжди автоматично реєструвати рядки

en: Auto-register strings only when logged in as an administrator
uk: Автоматично реєструвати рядки тільки під обліковим записом адміністратора

en: Auto-registration takes server resources. Read the %susage instructions%s to learn how to use it correctly while you are developing the site.
uk: Для автоматичної реєстрації необхідні ресурси сервера. Під час розробки веб-сайту читайте %sвказівки з використання%s, щоб дізнатися, як нею правильно користуватися.

en: Automatically add paragraphs
uk: Автоматично додавати абзаци

en: Automatically use theme or plugin text domains, when gettext calls does not use a string literal.
uk: Автоматично використовувати аргументи text-domain теми або плагіна, коли у викликах gettext не використовується рядковий літерал.

en: Blog Title
uk: Заголовок блогу

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Change language of selected strings
uk: Змінити мову виділених рядків

en: Change the language of selected strings
uk: Змінити мову виділених рядків

en: Change the language to:
uk: Змінити мову на:

en: Check other languages
uk: Перевірити інші мови

en: Choose the fields you'd like to translate and click on the 'Apply' button. Then, use WPML's <a%s>String translation</a> to translate them.
uk: Виберіть поля для перекладу та натисніть кнопку «Застосувати». Потім скористайтеся <a%s>перекладом рядків</a> WPML, щоб їх перекласти.

en: Click to toggle
uk: Клацніть, щоб переключити

en: Close
uk: Закрити

en: Complete
uk: Завершений

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Contains %s strings
uk: Містить %s рядків

en: Context
uk: Контекст

en: Convert to multilingual widget
uk: Перетворити на багатомовний віджет

en: Converting to multilingual widget failed. No sidebar specified.
uk: Не вдалося перетворити на багатомовний віджет. Бокову панель не вказано.

en: Count
uk: Кількість

en: Current source language
uk: Поточна вихідна мова

en: Custom posts slug translation options
uk: Параметри перекладу користувацьких коротких заголовків публікацій

en: Default package language
uk: Мова пакета за промовчанням

en: Delete Selected Packages
uk: Видалити вибрані пакети

en: Delete selected strings
uk: Видалити вибрані рядки

en: Disable auto-register strings
uk: Вимкнути автоматичну реєстрацію рядків

en: Display %d results per page
uk: Показувати %d результатів на сторінці

en: Display all results
uk: Показати всі результати

en: Display packages for this kind:
uk: Відобразити пакети цього виду:

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
uk: Показано %s&#8211;%s із %s

en: Domain
uk: Домен

en: Done scanning files
uk: Сканування файлів завершено

en: Error getting the translation file. Please go back and try again.
uk: Не вдалося отримати файл перекладу. Поверніться і повторіть спробу.

en: Error: no strings selected
uk: Помилка: не вибрано жодного рядка

en: Errors: %s
uk: Помилок: %s

en: Exact match
uk: Повний збіг

en: Existing translation
uk: Наявний переклад

en: Exit search
uk: Закрити пошук

en: Export selected strings as a WPML config file that can be added to themes or plugins
uk: Експортувати вибрані рядки як файл конфігурації WPML, який можна додавати в теми чи плагіни.

en: Export strings into .po/.pot file
uk: Експортувати рядки в .po/.pot-файл

en: Failed downloading the language information file.
uk: Не вдалося завантажити файл даних про мову.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
uk: Не вдалося завантажити файл даних про мову. Поверніться і повторіть спробу пізніше.

en: File upload error
uk: Не вдалося надіслати файл

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
uk: Оновлення для компонентів WPML можна отримувати з %s або автоматично після реєстрації WPML.

en: Fully translated
uk: Перекладено повністю

en: Highlight color for strings
uk: Колір виділення рядків

en: I will download translations for WordPress and save .mo files in wp-content/languages
uk: Я завантажу переклади WordPress і збережу .mo-файли в wp-content/languages

en: If your theme or plugins falls in this case, enabling this option, WPML will try to retrieve this from the plugin or theme "Text Domain" header, if set.
uk: Якщо це стосується вашої теми або плагінів, після увімкнення цього параметра WPML намагатиметься отримувати аргументи із заголовка «Text Domain» плагіна або теми, якщо його задано.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import / export .po
uk: Імпортувати / експортувати .po-файл

en: In progress
uk: Виконується

en: In translation basket
uk: У кошику перекладу

en: Info
uk: Відомості

en: Internationalization: You’re probably doing it wrong
uk: Інтернаціоналізація: Можливо, ви робите щось не так

en: Invalid language: %s
uk: Неприпустима мова: %s

en: Kind
uk: Вид

en: Language of domains
uk: Мова доменів

en: Language of this %s is %s
uk: Мовою %s є %s

en: Languages of domains
uk: Мови доменів

en: Load translations if found in the .mo files. (it will not override existing translations)
uk: Завантажувати переклади, якщо вони є в .mo-файлах. (Наявні переклади не буде перевизначено)

en: MU
uk: БК

en: Missing version number for translation.
uk: Немає номера версії для перекладу.

en: More details
uk: Докладніше

en: More options
uk: Дод. параметри

en: Multilingual Text
uk: Багатомовний текст

en: Multilingual arbitrary text or HTML
uk: Довільний текст різними мовами або HTML

en: Name
uk: Ім'я

en: Name: %s
uk: Ім'я: %s

en: Needs update
uk: Потрібно оновити

en: Network
uk: Мережа

en: New translation
uk: Новий переклад

en: New translations (%d)
uk: Нові переклади (%d)

en: No
uk: Ні

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
uk: Не виконано жодних дій. Виберіть рядки, які потрібно оновити або додати.

en: No options found. Make sure you saved your theme options at least once. <br />Some themes only add these to the wp_options table after the user explicitly saves over the theme defaults
uk: Не знайдено жодного параметра. Переконайтеся, що параметри теми збережено принаймні раз. <br />Деякі теми додають їх до таблиці wp_options тільки після збереження їх вручну користувачем поверх налаштувань теми за промовчанням

en: No packages found
uk: Не знайдено жодного пакета

en: No records found
uk: Не знайдено жодного запису

en: No string found
uk: Не знайдено жодного рядка

en: No strings found
uk: Не знайдено жодного рядка

en: No strings found.
uk: Не знайдено жодного рядка.

en: No strings selected
uk: Не вибрано жодного рядка

en: No updates found.
uk: Оновлення не знайдено.

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
uk: Не позначено виконаним. Клацніть "Зберегти", щоб задіяти.

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Not translated or needs update
uk: Не перекладено або потрібно оновити

en: Note: It is not safe to use variables, constants or functions in gettext calls. Read "%s" for a detailed explanation.
uk: Примітка. Використовувати змінні, константи або функції у викликах gettext небезпечно. З докладним поясненням можна ознайомитися в «%s».

en: Number of strings
uk: Кількість рядків

en: Opening folder: %s
uk: Відкривається папка: %s

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
uk: Експорт PO може працювати зі збоями. Ми працюємо над вирішенням проблеми.

en: Package Management
uk: Керування пакетами

en: Packages
uk: Пакети

en: Partial translation
uk: Частковий переклад

en: Pending %s translation (%d)
uk: Очікування перекладу такою мовою: %s (%d)

en: Performance considerations
uk: Налаштування продуктивності

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
uk: Активуйте WPML Multilingual CMS, щоб запрацював Переклад рядків WPML.

en: Please enter a domain!
uk: Введіть домен!

en: Please select at least one document to translate.
uk: Виберіть принаймні один документ для перекладу.

en: Please select at least one language to translate into.
uk: Виберіть хоча б одну мову перекладу.

en: Please select the .po file to upload!
uk: Виберіть .po-файл для завантаження!

en: Please update all components which you are using.
uk: Оновіть усі компоненти, які ви використовуєте.

en: Plugin
uk: Плагін

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already in progress.
uk: Публікацію «%s» буде проігноровано для %s, оскільки переклад вже виконується.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already waiting for translator.
uk: Публікацію «%s» буде проігноровано для %s, оскільки переклад уже очікує перекладача.

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Re-scanning the plugins or the themes will reset the strings tracked in the code or the HTML source
uk: Повторне сканування плагінів або тем скине рядки, що відстежуються в ядрі або джерелі HTML

en: Review changes and update
uk: Переглянути зміни й оновити

en: Save
uk: Зберегти

en: Save the following to a wpml-config.xml in the root of your theme or plugin.
uk: У файлі wpml-config.xml у корені вашої теми і плагіна збережіть таке.

en: Scan the selected plugins for strings
uk: Сканувати вибрані плагіни на наявність рядків

en: Scan the theme for strings
uk: Сканувати тему на наявність рядків

en: Scanned files from %s:
uk: Перевірені файли з %s:

en: Scanning file: %s
uk: Сканування файлу: %s

en: Scanning theme folder: %s
uk: Сканування папки теми: %s

en: Search
uk: Пошук

en: Search for:
uk: Що шукати:

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select domain:
uk: Виберіть домен:

en: Select for which domain to set the language:
uk: Виберіть домен, якому потрібно задати мову:

en: Select how to get translations for WordPress core
uk: Виберіть спосіб отримання перекладів ядра WordPress

en: Select strings within domain:
uk: Виберіть рядки в домені:

en: Select what the strings are for:
uk: Виберіть призначення рядків:

en: Select which strings to display:
uk: Виберіть, які рядки показувати:

en: Send to translation
uk: Надіслати на переклад

en: Set the source language of these strings to:
uk: Задати вихідною мовою цих рядків таку мову:

en: Showing only strings that contain %s
uk: Показати лише рядки, що містять %s

en: Skipping file: %s
uk: Пропуск файлу: %s

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
uk: Деякі з виділених рядків входять до складу пакетів. Мову цих рядків можна змінити, лише якщо вибрано всі рядки в пакетах.

en: Status
uk: Стан

en: String
uk: Рядок

en: String Translation
uk: Переклад рядків

en: String translation
uk: Переклад рядків

en: String translation allows you to enter translation for texts such as the site's title, tagline, widgets and other text not contained in posts and pages.
uk: Переклад рядків дає змогу перекладати заголовок веб-сайту, його підзаголовок, віджети та інші тексти поза межами публікацій і сторінок.

en: Strings in the plugins
uk: Рядки у плагінах

en: Strings in the theme
uk: Рядки в темі

en: Strings per page:
uk: Рядків на сторінці:

en: Strings translations updated
uk: Переклади рядків оновлено

en: Submit
uk: Надіслати

en: Success!
uk: Виконано!

en: Tagline
uk: Підзаголовок

en: The fields with <span%s>red</span> background are text fields and the fields with <span%s>cyan</span> background are numeric.
uk: Поля з <span%s>червоним</span> фоном – текстові поля, а поля із <span%s>синім</span> фоном – числові.

en: The following components are not updated:
uk: Ці компоненти не оновлено:

en: The following files were processed:
uk: Оброблені файли:

en: The following strings were found in your theme.
uk: У вашій темі виявлено такі рядки.

en: The selected strings are currently in %LANG%
uk: Поточна мова виділених рядків – %LANG%

en: The selected strings can now be translated using the <a%s>string translation</a> screen
uk: Вибрані рядки тепер можна перекласти за допомогою екрана <a%s>перекладу рядків</a>

en: There are <a href="%s"><b>%s</b> strings</a> that need to be updated or translated.
uk: <a href="%s"><b>%s</b> рядків</a> потрібно оновити або перекласти.

en: There is <a href="%s"><b>1</b> string</a> that needs to be updated or translated.
uk: <a href="%s"><b>1</b> рядок</a> потрібно перекласти або оновити.

en: There is nothing to be updated or to be added.
uk: Нічого оновлювати чи додавати.

en: There is nothing to translate.
uk: Нічого перекладати.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %sbottom of this screen%s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
uk: Рядки, знайдені в .po-файлі. Ретельно перевірте їх. Потім клацніть «додати» або «скасувати» %sнижче в цьому вікні%s. Ви можете вилучити окремі рядки, знявши прапорці навпроти.

en: This domain currently has the following strings:
uk: Наразі цей домен містить такі рядки:

en: This table shows all the admin texts that WPML  found.
uk: У цій таблиці показано всі тексти адміністрування, які виявив WPML.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the %s and click on the Proceed button.
uk: Це оновлення включає %d нових рядків і %d оновлених рядків. Ви можете переглянути рядки нижче. Закінчивши перевірку, перейдіть на %s і клацніть кнопку «Продовжити».

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
uk: Це оновлення містить %d нових і %d оновлених рядків, які можна переглянути нижче. Потім перейдіть в <a%s>кінець цієї сторінки</a> та клацніть кнопку «Продовжити».

en: This widget is converted to multilingual
uk: Цей віджет перетворено на багатомовний

en: Title:
uk: Заголовок:

en: To translate your theme's texts, click on the button below. WPML will scan your theme for texts and let you enter translations.
uk: Щоб перекласти тексти теми, натисніть кнопку нижче. WPML відсканує тему, щоб виявити тексти, і дасть змогу їх перекласти.

en: Total
uk: Всього

en: Track where string appear on the site
uk: Знайти рядок на веб-сайті

en: Track where strings appear on the site
uk: Відслідковувати розміщення рядків на веб-сайті

en: Translate custom posts slugs (via WPML String Translation).
uk: Перекладати користувацькі короткі заголовки публікацій (за допомогою перекладу рядків WPML).

en: Translate strings
uk: Перекласти рядки

en: Translate texts in admin screens &raquo;
uk: Перекласти тексти екранів адміністрування &raquo;

en: Translating users of types: %s
uk: Переклад таких типів користувачів: %s

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation complete
uk: Переклад завершено

en: Translation is complete
uk: Переклад завершено

en: Translation is in progress
uk: Переклад виконується

en: Translation needed
uk: Потрібен переклад

en: Translation needs update
uk: Потрібно оновити переклад

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Translation status:
uk: Стан перекладу:

en: Unable to add "%s" string in tables
uk: Не вдається додати рядок «%s» у таблицях

en: Update required - please rescan this plugin
uk: Потрібне оновлення – виконайте повторну перевірку цього плагіна

en: Update required - please rescan this theme
uk: Потрібне оновлення – виконайте повторну перевірку цієї теми

en: Updated %s translation is available
uk: Доступний оновлений переклад такою мовою: %s

en: Updated translations (%d)
uk: Оновлені переклади (%d)

en: Use different slugs in different languages for %s.
uk: Використовувати короткі заголовки різними мовами для %s.

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
uk: Використовувати цю мову як мову за промовчанням для нових рядків у цьому домені

en: View
uk: Переглянути

en: View all the plugin's texts
uk: Переглянути всі тексти плагіна

en: View all the theme's texts
uk: Переглянути всі тексти теми

en: View strings that need translation
uk: Переглянути рядки, які потрібно перекласти

en: WPML Package Translation is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a>, String Translation and Translation Management in order to work.
uk: Переклад пакета WPML увімкнуто, але не задіяно. Для його роботи потрібні Переклад рядків і Керування перекладами <a href="%s">WPML</a>.

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
uk: Переклад рядків WPML увімкнуто, але не задіяно, оскільки версія WPML застаріла. Спершу оновіть WPML.

en: WPML String Translation is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
uk: Переклад рядків WPML увімкнуто, але не задіяно. Спочатку завершіть установлення WPML.

en: WPML Translation
uk: Переклад WPML

en: WPML Update is Incomplete
uk: Оновлення WPML не завершено

en: WPML can automatically register strings for translation. This allows you to translate user-generated content with minimal PHP code.
uk: WPML може автоматично реєструвати рядки на переклад. Так можна перекладати користувацький вміст із мінімальним використанням коду PHP.

en: WPML can keep track of where strings are used on the public pages. Activating this feature will enable the 'view in page' functionality and make translation easier.
uk: WPML може відстежувати, де на загальнодоступних сторінках використовуються рядки. Увімкнення цієї функції дасть змогу здійснювати «перегляд на сторінці» та спростить переклад.

en: WPML found %s strings. They were added to the string translation table.
uk: WPML виявив %s рядків. Їх додано до таблиці перекладу рядків.

en: WPML will automatically download translations for WordPress
uk: WPML автоматично завантажить переклади для WordPress

en: WPML.org account
uk: Обліковий запис WPML.org

en: Waiting for translator
uk: Очікується перекладач

en: Widget is already converted
uk: Віджет уже перетворено

en: Yes
uk: Так

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
uk: Ви користуєтеся оновленими версіями %s та %s, але ці компоненти не оновлено:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
uk: Ви користуєтеся оновленою версією %s, але цей компонент не оновлено:

en: You can't translate this string because it hasn't been sent for translation in this language
uk: Цей рядок неможливо перекласти, оскільки його не було надіслано на переклад цією мовою

en: You can't translate this string because it's assigned to another translator
uk: Цей рядок неможливо перекласти, оскільки його призначено іншому перекладачеві

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
uk: Додати пакети цією мовою в кошик не можна, оскільки він уже містить усі публікації, пакети чи рядки іншої вихідної мови!
    					Або надішліть поточний кошик і потім додайте публікацію, або видаліть публікації іншою мовою в поточному кошику

en: You have been assigned to a new translation job from %s to %s.
    
    Start editing: %s
    
    You can view your other translation jobs here: %s
    
     This message was automatically sent by Translation Management running on WPML. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %s.
    
     This email is not monitored for replies.
    
     - The folks at ICanLocalize
    4730 S Fort Apache Rd, Suite 300, Las Vegas, NV 89147-7947, USA
uk: Вас призначено перекладачем нового замовлення на переклад з %s такою мовою: %s.
    
    Розпочати роботу: %s.
    
    Інші замовлення на переклад можна переглянути тут: %s.
    
    Це повідомлення автоматично надіслано Керуванням перекладами, що працює в WPML. Щоб надалі не отримувати ці сповіщення, зверніться до системного адміністратора за адресою %s.
    
    Вхідна пошта за цією адресою не перевіряється.
    
     – Працівники ICanLocalize
    4730 S Fort Apache Rd, Suite 300, Лас-Вегас (штат Невада) 89147-7947, США

en: You have been assigned to a new translation job on %s.
uk: Вас призначили перекладачем нового замовлення такою мовою: %s.

en: You have removed some of the texts that are translated already. The translations will be lost.
uk: Ви видалили деякі тексти, що вже перекладено. Переклади буде втрачено.

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
uk: Ви виділили рядки, що входять до складу пакета. Виділіть усі рядки у відповідному пакеті або зніміть виділення з цих рядків.

en: Your site will not work as it should in this configuration
uk: У цій конфігурації ваш веб-сайт не працюватиме належним чином

en: bottom of this page
uk: вниз цієї сторінки

en: create PO file
uk: створити PO-файл

en: edit
uk: змінити

en: n/a
uk: н/д

en: new
uk: нове

en: no domain
uk: без домену

en: none
uk: немає

en: select from existing
uk: вибрати з наявного

en: translations
uk: переклади

en: view in page
uk: переглянути на сторінці

en: view in source
uk: переглянути у джерелі
